ABC-Асоцiaцiя б'ютi чемпiонатiв

ХХII Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

Кращі спеціалісти країни зберуться під одним дахом, щоб обрати найкреативнішого та найсильнішого майстра beauty-індустрії
НОВИНИ
15–17 травня в Одесі відбувся Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу – Чемпіонат Півдня України «Кубок Одеси 2019».

Цього року перші два дні на полі свої сили випробували майстри нігтьового сервісу, а на третій день перукарі, барбери і візажисти показали, що таке справжня боротьба за чемпіонство. Слід зазначити, що змагання були затятими!

За підсумками трьох днів перше місце здобули 58 конкурсантів, друге місце посіли 56 учасників, і почесне третє – 47. Такі цифри вражають! Адже всі володарі перших місць автоматично стають учасниками головного київського Чемпіонату України, який відбудеться вже в листопаді цього року.

Організатори змагань група компаній Estet і Ассоциация Бьюти-Чемпионатов (АВС) вітають усіх з цим великим кроком вперед і результатами роботи, яку виконав кожен майстер.


Поки молоде покоління beauty-майстрів торує собі шлях до зірок, беручи участь у чемпіонатах і створюючи нові творчі образи, судді АВС – хранителі нашого «чемпіонатного вогнища» – успішно проходять сертифікацію на семінарі для міжнародних членів жюрі ОМС у Мілані!
Подія відбувалася в межах підготовки до Чемпіонату світу 2019, а організатором цього заходу виступив Президент ОМС Сальваторе Фодера (США).

Судді АВС Валентина Михеева (Valentina Miheeva) , Таисия Василева (Таисия Васильева) , Елена Филоненко (Olena Filonenko) , Елена Колтынюк (Elena Koltynyuk) , Алёна Шестопалова (Alyona Shestopalova) успішно пройшли сертифікацію, склали практичний іспит і отримали дипломи та медалі. Усе це надає їм право бути суддями на Чемпіонаті світу ОМС!
Вітаємо!

Судді АВС – хранителі нашого «Чемпіонату України» – успішно проходять сертифікацію на семінарі для міжнародних членів жюрі ОМС у Мілані!
Організатори:
Генеральний партнер з нiгтьової естетики:
Генеральний партнер з перманентного макiяжу:
Преміум партнер:
Офіційний партнер:
Eкспо-партнери:
Партнери CIPA Inspiration Show:
Партнери призового форнду:
Спеціальний партнер:
Інформаційні партнери:
Стати партнером

Хочете стати партнером Чемпіонату?
Вам допоможуть:
Юлія Корпич, +38 (063) 233-5088
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
E-mail: abc.org.ua@gmail.com
Телефон: +38 (098) 345-08-74
вул. Пироговського, 19, корп. 7/14, Київ, 03110, тел./факс: 044 594 9595